Turundus sotsiaalmeedias | Digiturundaja | Digiturundusagentuur

Turundus sotsiaalmeedias

Tasulised sotsiaalmeedia reklaamid
Orgaaniline sotsiaalmeedia turundus

Sotsiaalmeediavõrgustik on hea koht oma brändi tutvustamiseks ning toodete ja teenuste turundamiseks. Regulaarsed postitused ja kampaaniad - kõik see on oluline osa Sinu brändi ülesehitusest.

Viimase kümnendi jooksul on plahvatuslikult kasvanud interneti populaarsus. Maailm on muutumas järjest väiksemaks, sest kõik on omavahel seotud. See aga võimaldab omakorda hõlpsalt klientideni jõuda, sest oma eesmärkide saavutamiseks ja soovide täitmiseks ei ole vaja kaugele minna. Sotsiaalmeedia kanalites, mis ongi kokkuvõttes üks suur müügikanal, veedavad inimesed üha rohkem oma aega. Digiturundaja saab oma kogemusega Sulle abiks olla ja seda potentsiaali ära kasutada.

Digiturundaja paneb Sinu heaks tööle kõik peamised sotsiaalvõrgustikud nagu Facebook, Instagram, TikTok, YouTube jne. Keskendume pikaajalisele sotsiaalmeedia strateegiale, mis aitab kaasa kliendi arengule. Eesmärgiks ei ole ainult postituste tegemine, vaid kindel strateegia, mille abil aitame jõuda soovitud tulemusteni, sest sotsiaalmeedia turunduses on võimalik edu saavutada vaid orgaanilise sotsiaalmeedia turunduse ja tasuliste reklaamide tulemusliku kombineerimise kaudu.

Reklaam Facebook-is ehk Facebook Ads

Digiturundaja poolt pakutav teenus sisaldab järgmisi tegevusi:

  • Facebooki reklaamikonto seadistamine
  • Soovi korral lihtsama reklaamivisuaali kujundamine
  • Reklaamtekstide puudumisel nende loome Sinu ettevõtte fännilehele unikaalse ja pilkupüüdva sisu
  • Sihtgruppide määramine
  • Tulemuste mõõtmine ja kokkuvõtete tegemine
  • Reklaamide testimine ja optimeerimine (hinnas 1 A/B test*)
  • Facebook Pixeli puudumisel selle seadistamine (kui leht on WP põhjal)
  • Soovi korral reklaam kuvamine ka Instagramis 

Facebook reklaamikampaania maksumus

Kampaania seadistamine 95 eur, mis sisaldab sihtrühma loomist, soovi korral lihtsama kampaaniapildi kujundamist, reklaamteksti koostamist ning ühte A/B testi*. PS! sellele lisandub reklaami kuvamiseks panustatav eelarve. Facebook Business kaudu tehes on päevane miinimum reklaamieelarve 5 eur.

Pikemal koostöö puhul või teistes sotiaalmeedia kanalites reklaamikampaania läbiviimiseks, küsi personaalset pakkumistdigiturundaja(at)digitaalne-turundus.eu või helista +372 5648 8788

*A/B testimine ehk lihtsustatult öeldes võrdleme kahte peaaegu identset reklaami, milledel on üks ainuke erinevus. Näiteks võrdleme kumb reklaampilt toob rohkem soovitud tegevusi, mis üleskutse toimib paremini või milline sihtrühm on tulutoovam.
 

Sul on küsimus Sinu ettevõtte jaoks parima sotsiaalmeedia kanali valiku osas?