Sisuturundus | Digiturundaja | Digiturundusagentuur

Sisuturundus ja -loome

Sisuturundus
Copywriting

Google otsimootori jaoks on väga oluline, et sinu ettevõtte kodulehel oleks pidevalt uut ja värsket sisu. Just see on üks viis, kuidas sul on võimalus otsingutulemustes tasuta silma paista ja otsingutulemustest ette poole jõuda.

Seega  eduka veebilehe toimimisel on oluline osa sisuturundusel ehk tooteid või teenuseid kirjeldavatel tektstidel. Hea mainekujundaja on hästi ja ladusalt kirjutatud lugemismaterjal. See tähendab optimaalset tekstipikkust, teksti loogilist ülesehitust ja täpseid sisukirjeldusi.

Juhul kui Sul endal napib aega oma põhitegevuse kõrvalt kvaliteetse sisu loomiseks või tundub tekstide kirjutamine liiga keeruline - aitab Sind Digiturundaja meeskond. Tegeleme süstemaatiliselt toote või teenuse turundusega nii sotsiaalmeedias, kui mujal veebikeskkondades. Meil on väga loomingulised sisukirjutajad, kes loovad tekste sisuturunduse reeglite järgi. Ehk kasutame olulisi märksõnu tekstide koostamisel, selleks et otsingumootorites saavutada võinmalikult hea positsioon ning olla teie klientidele paremine nähtav!

Sisuturundus ja -loome

Ehe ja ainulaadne sisu on üks võimalustest müüki suurendada. Meie sisu töörühm töötab igapäevaselt selle nimel, et luua huvi tekitavaid ja unikaalseid blogipostitusi, artikleid ning esitlusi, et saada Teie ärile parem positsioon otsingumoorotites ja olla konkurentidest eespool.

Miks kasutada sisuturunduses Digiturundaja abi?

  • Digiturundaja sisukirjutajad arvestavad oma kirjutades SEO reeglitega ning kasutavad tekstides kõiki olulisi märksõnu.
  • Loome sisu vastavalt Sinu ettevõtte sihtgrupile ja täpselt sellise, mis võiks Sinu kliente kõnetada ning mis töötab ka otsingumootrites.
  • Postitame Sinu sisumaterjale reguaarselt sotsiaalmeedia kanalites.
  • Aitame Sul olla paremini ja rohkem nähtav.

Sisuturunduse hind

Alates 95 eur / ~300 sõna ja 145 eur / ~500 sõna, kuid hind sõltub ka temaatikast ning sellest, kas jääme pikemaaegse koostöö peale või on tegemist ühekordse teenusega. Saada oma mõte digiturundaja(at)digitaalne-turundus.eu ja me vastame sulle 24 tunni jooksul!

Tutvu tehtud töödega allpool.

Portfoolio

Sisuturundus SisuturundusSisururundusSisuturundusSisuturundusSisuturundusSisuturundusSisuturnudusSisuturundus

Soovid, et loome isikupärased sõnumid sinu ettevõtte teenust või toote kohta, mida kasutada kõigis turunduskanalites?